Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 31 hodnotení
5
30x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

M Avatar autora Marek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.1.2025
Je to moja prvá skúsenosť s predajcom, ktorá dopadla pozitívne.
LI Avatar autora Lipovsky István Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.1.2025
J Avatar autora Jozef Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.12.2024
všetko ok
MM Avatar autora Marian Mihalcatin Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.12.2024
JK Avatar autora Ján Kubiš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.11.2024
A Avatar autora Atila Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 8.9.2024
+ rychle dodanie, spokojny s objednanym tovarom

M Avatar autora Martina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.8.2024
+ vyber tovaru
+ spoľahlivosť
+ Bezproblémové objednanie tovaru.

absolútne bez problémov, dobré ceny
Ľ Avatar autora Ľuboš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.7.2024
Veľmi spokojný rýchle spracovanie a dodanie tovaru a pomoc a ochotu za spracovanie
CK Avatar autora Csaba Kiss Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31.5.2024
Top
E Avatar autora Ester Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. 27.5.2024
+ bezproblémová komunikácia
+ ľahká orientácia v eshope
+ dobrá ponuka

R Avatar autora Róbert Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 8.5.2024
Hodnotím tento eshop pozitívne na základe služieb a ochoty velmi rýchlo vyriešiť problem kde doprava trošku meskala ale zato už eshop nemôže ale dopravca.Tovar prišiel pekne zabalený.
A Avatar autora Autometa.sk (Administrátor) 8.9.2024
Dobrý deň, problém sme už vyriešili s dopravcom. Aj napriek tomu ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Ovládacie prvky výpisu

31 položiek celkom